Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Πρόσκληση από τον Σύλλογο Γονέων

Πρόσκληση από τον Σύλλογο Γονέων

Οι σύλλογοι γονέων και κηδεμόνων του 25ου και 12ου Δημοτικού σχολείου καλούν όλους τους γονείς σε γενική συνέλευση τη Δευτέρα 16/9/2019 στις 18.30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 25ου Δημοτικού Σχολείου. Τα θέματα που θα συζητηθούν είναι:

1) Ενημέρωση για τις εξελίξεις σχετικά με τις ενέργειες εταιρείας κινητής τηλεφωνίας για την τοποθέτηση κεραίας επί της οδού Αιμιλιανού 14 και σε απόσταση μόλις 40 μέτρων από το 25ο Δημοτικό Σχολείο στο οποίο από την περσινή σχολική χρονιά συστεγάζεται και το 12ο Δημοτικό σχολείο καθώς και σε απόσταση μόλις 55 μέτρων από το 25ο Νηπιαγωγείο.

2) Πρόγραμμα απογευματινών εξωσχολικών δραστηριοτήτων περιόδου 2019-2020.

Κατά τη διάρκεια της γενικής συνέλευσης θα πραγματοποιηθεί συλλογή υπογραφών κατά την τοποθέτησης της κεραίας. Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.