Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ευχαριστίες σε γονείς

Ευχαριστίες σε γονείς

Η Διεύθυνση του Σχολείου και το εκπαιδευτικό προσωπικό ευχαριστούν τους Γονείς για την μεγάλη αρωγή και στήριξη που προσφέρουν στο Σχολείο μας από την πρώτη ημέρα λειτουργίας του. Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τους γονείς που προσέφεραν:

alt

Γονέα της Ε΄τάξης  (αγορά υλικών για τα σχέδια που κοσμούν τους εξωτερικούς τοίχους του σχολείου).

Γονέα της Α΄τάξης  (παροχή Η/Υ, με τα περιφερειακά όργανα, πληκτρολόγιο και ποντίκι).

Γονέα της Α΄τάξης (αγορά ψυγείου για το ολοήμερο).

Γονέα της Α΄τάξης (σύνδεση Η/Υ με το διαδίκτυο στην Δ΄τάξη και επιδιόρθωση της βλάβης του διαδικτύου στο παλιό κτίριο).

Γονέα της Δ΄τάξης (αγορά αναμνηστικών για τους μαθητές της Στ΄τάξης)

Εκπαιδευτικό του Σχολείου που ανέλαβε με τεχνικό την εξ ολοκλήρου επιδιόρθωση Η/Υ του Σχολείου.

Το απερχόμενο Δ.Σ. Γονέων και Κηδεμόνων για το βάψιμο της πρόσοψης και των πάγκων.

και όσους άλλους παρευρέθηκαν και προσέφεραν  βοήθεια.