Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Επικαιροποίηση εγγραφής στο Ολοήμερο

Επικαιροποίηση εγγραφής στο Ολοήμερο

Σύμφωνα με το Π.Δ. 79/2017 που καθορίζει τη λειτουργία των Δημοτικών Σχολείων, κατά το β? δεκαπενθήμερο Νοεμβρίου και το α? δεκαπενθήμερο Φεβρουαρίου πρέπει να επικαιροποιείται η εγγραφή των μαθητών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα. Για τον λόγο αυτό παρακαλούνται οι γονείς που τα παιδιά τους παρακολουθούν το ολοήμερο πρόγραμμα, να συμπληρώσουν την αίτηση επικαιροποίησης της εγγραφής του/των παιδιού/ών στο Ολοήμερο που θα τους δοθεί και να την επιστρέψουν στο σχολείo μέχρι τις 15/2/2019.

Σε περίπτωση απώλειας, μπορούν να εκτυπώσουν, να συμπληρώσουν και να υπογράψουν τη δήλωση που επισυνάπτεται. Για οποιαδήποτε διευκρίνιση απευθυνθείτε στη Διευθύντρια του σχολείου.

Attachments:
Download this file (Επικαιροποίηση ολοήμερου.doc)Επικαιροποίηση ολοήμερου.doc[ ]Στέλιος Κατσούλης31 Kb