Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις 19ο Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

19ο Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Το σχολείο μας συμμετέχει στο 19ο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 6Χ6 των Δημοτικών Σχολείων που διοργανώνει ο Δήμος Καβάλας. Το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί τον Φεβρουάριο του 2019. Θα διεξαχθεί στα γήπεδα "Goal of Five" στο Περιγιάλι.

Στο πλαίσιο των Προγραμμάτων Άθλησης για Όλους (ΠΑγΟ) της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Καβάλας «ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ» σε συνεργασία με την Δ/νση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και την Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας (Τμήμα Φυσικής Αγωγής) στην προσπάθεια ανάπτυξης αθλητικών δραστηριοτήτων στην πόλη μας, διοργανώνουν το 19ο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 6Χ6 Δημοτικών Σχολείων Δήμου Καβάλας 2018-2019.

Attachments:
Download this file (ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΗ.xls)ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΗ.xls[ ]Στέλιος Κατσούλης63 Kb
Download this file (ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ 19ου ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.doc)ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ 19ου ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.doc[ ]Στέλιος Κατσούλης41 Kb