Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων

Ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων

Η 13η Αλφαβητοπαρέλαση θα γίνει στις 4 Φεβρουαρίου 2018 με θέμα τα παραμύθια. Ο Σύλλογος Γονέων του σχολείου μας προετοιμάζεται από τώρα και παρουσιάζει τη στολή που θα έχουν τα παιδιά του σχολείου μας. Πιο συγκεκριμένα:

alt

Κάθε στολή χρειάζεται αρκετό χρόνο για να ετοιμαστεί, γι΄αυτό θα πρέπει από τώρα κάθε παιδί ή γονιός, που επιθυμεί να συμμετέχει στην αλφαβητοπαρέλαση, να ενημερώσει άμεσα τον διδάσκοντα του τμήματος. Το κόστος της στολής είναι 10 ευρώ.

Mετά από σχετικό αίτημα της Επιτροπής διοργάνωσης της ?Αλφαβητοπαρέλασης?, παρακαλείστε να δηλώσετε, εάν επιθυμείτε, τη συμμετοχή σας (των παιδιών ή και τη δική σας) το αργότερο μέχρι τις 30 Οκτωβρίου 2017.

Τα χρήματα πρέπει να καταβληθούν μέχρι τις 30 Νοεμβρίου 2017.

Συμπληρώστε την παρακάτω δήλωση συμμετοχής και επιστρέψτε την στο διδάσκοντα της τάξης.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ο/Η ??????????????????????? γονέας ή κηδεμόνας του/της ????????????????.. μαθητή/τριας

της ?????????????????. τάξης δηλώνω ότι το/τα παιδί/ιά μου θα συμμετέχουν στην Αλφαβητοπαρέλαση.

*σε περίπτωση συμμετοχής ενήλικα, δηλώστε το.