Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Επιτραπέζια αντισφαίριση

Επιτραπέζια αντισφαίριση

Ο Δήμος Καβάλας διοργανώνει πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης την Κυριακή 11 Ιουνίου 2017 και ώρα 17:00 στην παραλιακή λεωφόρο Εθνικής Αντιστάσεως. Όσοι μαθητές ενδιαφέρονται, μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο γραφείο του διευθυντή για να συγκροτηθεί σχολική ομάδα.

Σας  ενημερώνουμε  ότι  και  φέτος  θα  πραγματοποιήσουμε  το  6ο ανοικτό  Πρωτάθλημα  Επιτραπέζιας  Αντισφαίρισης  των Δημοτικών  Σχολείων του  Δήμου μας με την συνδρομή της ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑΣ. Το  Πρωτάθλημα  θα  πραγματοποιηθεί  όπως  και  πέρσι στο  οδόστρωμα της  Παραλιακής  Λεωφόρου ΕΘΝΙΚΗΣ  ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ την  11η  Ιουνίου  2017  ημέρα  Κυριακή  και  ώρα  17:00.

Στο πρωτάθλημα αυτό μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή αγόρια και κορίτσια των Δημοτικών Σχολείων του Δήμου μας και θα υπάρχουν δύο κατηγορίες ανά φύλο. Δηλαδή αγόρια από  1η μέχρι 3η τάξη , και αγόρια από 4η μέχρι 6η τάξη. Το αντίστοιχο και στα κορίτσια.

Για τον Α.Σ.Ε.A.ΚΑΒΑΛΑΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ