Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Επιτραπέζια αντισφαίριση

Επιτραπέζια αντισφαίριση

Ο Αθλητικός Σύλλογος Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Καβάλας σε συνεργασία με την Ομάδα Φυσικής Αγωγής της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας, θα διοργανώσει την Κυριακή 14 Ιουνίου 2015 και ώρα 10:00 π.μ. στην Παραλιακή Λεωφόρο (Εθνικής Αντίστασης) Ανοικτό Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης για τα παιδιά των Δημοτικών Σχολείων του Δήμου Καβάλας.

Στο Πρωτάθλημα αυτό που διεξάγεται τα τελευταία χρόνια, με μεγάλη συμμετοχή και επιτυχία, μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή αγόρια και κορίτσια των δημοτικών Σχολείων του Δήμου Καβάλας. Θα υπάρχουν δύο κατηγορίες ανά φύλο. Αγόρια μέχρι Δ΄Τάξη και αγόρια Ε? και ΣΤ? και αντίστοιχα το ίδιο στα κορίτσια.

Οι γονείς ? κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών είναι οι αποκλειστικοί υπεύθυνοι για τη μετακίνηση, συνοδεία και ασφάλεια των παιδιών τους στο χώρο διεξαγωγής του τουρνουά.

Ο Διευθυντής Δ/θμιας Εκπ/σης Καβάλας

& Πρόεδρος της Ο.Ε.Σ.Α.