Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Εξετάσεις μαθητών στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας

Εξετάσεις μαθητών στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας

Όσοι γονείς επιθυμούν να εξεταστούν τα παιδιά τους στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας για την έκδοση Ατομικού Δελτίου Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ), μπορούν να επισκέπτονται τους ιατρούς του Νοσοκομείου την Τετάρτη 18 Ιουνίου 2014 μετά τις 9 π.μ.

Έχει οριστεί αυτή η ημερομηνία αποκλειστικά για μαθητές του 12ου Δημοτικού, προκειμένου να αποφευχθεί ο συνωστισμός. Η δυνατότητα αυτή αφορά μαθητές που το σχολικό έτος 2014 - 2015 θα φοιτήσουν στην Α΄, Γ΄ και Ε΄τάξη.

Σημειώνεται ότι οι γονείς - κηδεμόνες που δεν θα μπορέσουν να επισκεφτούν μαζί με τους/τις μαθητές/τριες το Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας στην παραπάνω ημερομηνία, μπορούν να επικοινωνήσουν με τη Γραμματεία των Εξωτερικών Ιατρείων του Γενικού Νοσοκομείου Καβάλας στο τηλέφωνο 2513501703, προκειμένου να προγραμματίσουν εκ νέου ημερομηνία και ώρα εξέτασης του παιδιού τους.