Δευτέρα, 29 Απριλίου 2024

Αποκριάτικο πάρτυ

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνει το Αποκριάτικο Πάρτυ του σχολείου μας το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023.

Μικροί και μεγάλοι, φορέστε τα πιο τρελά κοστούμια σας και ελάτε να διασκεδάσουμε παρέα στο Αποκριάτικο Πάρτυ του σχολείου μας,
το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 μετά τις 17:30 μ.μ. στο χώρο του γυμναστηρίου.
Εφοδιαστείτε με πολύ κέφι, αλλά αφήστε σπίτι, αιχμηρά παιχνίδια, σπρέι και κομφετί !
Για την καλύτερη οργάνωση της γιορτής, χρειαζόμαστε όπως πάντα , την βοήθεια όλων σας.
Παρακαλούνται λοιπόν οι γονείς κάθε τάξης, να συνεισφέρουν στον γιορτινό μπουφέ, αφού προηγηθεί μια μικρή συνεννόηση μεταξύ τους ( στις ομάδες Viber της κάθε τάξης !) ώστε να υπάρχει ποικιλία και να μην φέρουμε όλοι τα ίδια !!!
—-πιτσάκια, σφολιατοειδή και σαντουιτσάκια ,χυμοί , αναψυκτικά, μπισκοτάκια ντόνατς, κέικ , πατατάκια, ποπ κορν κλπ——
Όλες οι προσφορές θα συγκεντρωθούν την ημέρα της γιορτής.
Επίσης μην ξεχνάτε ότι τόσο στο στήσιμο της γιορτής όσο και στο μάζεμα του σχολείου μετά, χρειάζονται χέρια. Όσοι είναι διαθέσιμοι να βοηθήσουν παρακαλούνται να προσέλθουν μία ώρα πριν την έναρξη της γιορτής !
Τα παιδιά θα πρέπει να συνοδεύονται καθ' όλη τη διάρκεια της παραμονής τους στο χώρο του σχολείου από τον γονέα ή τον κηδεμόνα τους.
Σας περιμένουμε!!!
Attachments:
Download this file (Αποκριάτικο πάρτυ.jpg)Αποκριάτικο πάρτυ.jpg[ ]Στέλιος Κατσούλης212 Kb