Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ευχαριστήρια επιστολή

Ευχαριστήρια επιστολή

Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων, οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας, ευχαριστούμε θερμά το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τη δωρεά στο σχολείο μας ενός βιντεοπροβολέα (projector).

Ο βιντεοπροβολέας θα χρησιμοποιηθεί τη φετινή σχολική χρονιά στη Δ΄ τάξη και θα δώσει την ευκαιρία στο δάσκαλο της τάξης κ. Γραβάνη Γεώργιο να τον αξιοποιήσει για την καλύτερη διεκπεραίωση της εκπαιδευτικής διαδικασίας. Έτσι αυτή τη στιγμή το σχολείο μας έχει τέσσερις (4) βιντεοπροβολείς, οι οποίοι χρησιμοποιούνται από τους εκπαιδευτικούς της Β΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης. Στόχος μας είναι να καλύψουμε άμεσα και τις άλλες δυο (2) τάξεις του σχολείου μας, την Α΄ και τη Γ΄ έτσι ώστε όλοι οι μαθητές μας να προχωράνε στη γνώση με τη χρήση των νέων τεχνολογιών στην εκπαίδευση. Όλοι μαζί θα το καταφέρουμε και αυτό. Συνεχίζουμε...

Για το Σύλλογο Διδασκόντων του 12ου Δημοτικού Σχολείου Καβάλας

Πατεράκης Νικόλαος