Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Αλφαβητοπαρέλαση 2020

Αλφαβητοπαρέλαση 2020

Η φετινή αλφαβητοπαρέλαση θα γίνει την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020 και έχει θέμα της "το πολύχρωμο τσίρκο". Το σχολείο μας θα παρελάσει 3ο με θέμα "Σκηνή του τσίρκου". Παρακάτω δίνονται πληροφορίες από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και οι δηλώσεις συμμετοχής για όσους ενδιαφέρονται:

Οι στολές περιλαμβάνουν:

Αγόρια: καπέλο και κοστούμι

Κορίτσια : καπέλο και φόρεμα

Το αρχικό κόστος κάθε στολής είναι 11?. Ο Σύλλογος θα καλύψει το 1? από την κάθε στολή οπότε τελικό κόστος 10 ? / στολή.

Δήλωση συμμετοχής στην ΑΒπαρέλαση

Ονοματεπώνυμο μαθητή:

Τάξη:

Αριθμός στολών:

Τηλέφωνο επικοινωνίας:

Παρακαλούμε να αναφέρετε αν η στολή είναι για αγόρι ή κορίτσι!!

Παρακαλούμε να επιστραφεί συμπληρωμένο μέχρι τις 17/1/2020.

Την Παρασκευή 17/1 μέλη του Συλλόγου θα βρίσκονται στο σχολείο για να πάρουν τα μέτρα για τις στολές των παιδιών που δήλωσαν συμμετοχή.

Για τις διαστάσεις των στολών των ενηλίκων που θα συμμετέχουν στην παρέλαση θα ενημερωθείτε από τα μέλη του Συλλόγου τηλεφωνικώς.

Attachments:
Download this file (Στολή αλφαβητοπαρέλασης.doc)Στολή αλφαβητοπαρέλασης.doc[ ]Στέλιος Κατσούλης583 Kb