Σάββατο, 4 Μαΐου 2024

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Επικαιροποίηση εγγραφής στο ολοήμερο

Επικαιροποίηση εγγραφής στο ολοήμερο

Σύμφωνα με το Π.Δ. 79/2017, που καθορίζει τη λειτουργία των Δημοτικών Σχολείων, κατά το β? δεκαπενθήμερο Νοεμβρίου και το α? δεκαπενθήμερο Φεβρουαρίου πρέπει να επικαιροποιείται η εγγραφή των μαθητών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα. Για τον λόγο αυτό θα πρέπει οι γονείς που τα παιδιά τους παρακολουθούν το ολοήμερο πρόγραμμα, να συμπληρώσουν την αίτηση επικαιροποίησης της εγγραφής του/των παιδιού/ών στο Ολοήμερο και να την επιστρέψουν στο σχολείο έως 30 Νοεμβρίου 2019.

Η αίτηση έχει διανεμηθεί στα παιδιά που παρακολουθούν το ολοήμερο πρόγραμμα. Σε περίπτωση απώλειας μπορεί να εκτυπωθεί και να συμπληρωθεί η αίτηση που επισυνάπτεται παρακάτω.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση απευθυνθείτε στον Διευθυντή του σχολείου.

Attachments:
Download this file (Επικαιροποίηση.doc)Επικαιροποίηση.doc[ ]Στέλιος Κατσούλης31 Kb